O nas

Gwarancja ponadczasowej elegancji

Specjalizujemy się w posadzkach. To jest obszar, w którym od ponad dziesięciu lat zdobywamy doświadczenie, poszerzamy swoje umiejętności. A wszystko po to, aby nie tylko wykonać jakąś powierzchnię zgodnie z zasadami, ale także po to, aby przez lata posadzka była tym elementem w aranżacji twojego wnętrza, którym będziesz się cieszył i z którego będziesz dumny.

Dlatego wciąż poszerzamy swoją wiedzę, pozyskujemy i wdrażamy nowe technologie, dzięki którym nasze posadzki dekoracyjne, mineralne czy żywiczne uzyskują uznanie użytkowników i powalają powiedzieć, że na polskim rynku jesteśmy liderem w tej branży.

Licencjonowany wykonawca

czołowych producentów

Potwierdzeniem dla naszych umiejętności jest fakt, że jesteśmy licencjonowanym wykonawcą wszystkich czołowych producentów materiałów posadzkowych, stosujemy najlepsze systemy podłogowe wykorzystywane w Europie i Stanach Zjednoczonych. Każdy realizowany przez nas projekt poprzedza bezpłatna konsultacja, dzięki której możemy dobrać produkt i technologię najbardziej odpowiadającą twoim oczekiwaniom.

Nowoczesne posadzki dekoracyjne to bardzo ciekawy  trend w architekturze. Świetnie sprawdzają się jako systemy ogrzewania podłogowego. Nadają wnętrzom  wyjątkowy klimat i charakter. Nasze posadzki to nie tylko niebanalne  i nowoczesne uzupełnienie dla modernistycznych apartamentów, industrialnych loftów, modnych butików czy innych przestrzeni publicznych lub prywatnych, ale również gwarancja ponadczasowej elegancji i unikalna posadzka na długie lata.