Szlifowanie betonu
w technologii Concerte System

W tej technologii obrabiamy beton, szlifując go i polerując diamentowymi narzędziami oraz stosując specjalną chemię wzmacniającą i impregnującą. Końcowy efekt to lśniąca, niepyląca posadzka, w której światło lepiej się odbija, a ona sama jest bardziej odporna na przenikanie wody i innych zanieczyszczeń. Technologię  polerowania betonu możemy zastosować dla nowo wykonanych posadzek betonowych, które w ten sposób uzyskają lepsze właściwości użytkowe, jak i dla zużytych, przeznaczonych do renowacji. Jeśli twoja posadzka jest chropowata, szybko się brudzi, pyli, możemy ją wyszlifować. Usuniemy zniszczoną warstwę, utwardzimy ją i wypolerujemy. W ten sposób odzyska swój blask i wszystkie walory estetyczne oraz techniczne.

Polerowanie betonu to najbardziej efektywna technologia, stosowana na płaszczyznach wielko powierzchniowych. Jej główne zalety to:

 • najniższy koszt eksploatacji posadzki w ciągu całego cyklu jej istnienia,
 • łatwość w utrzymaniu czystości,
 • niski w stosunku do innych technologii koszt wykonania,
 • wyjątkowa trwałość,
 • lepsze odbicie światła,
 • bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego,
 • możliwość zastosowania w przestrzeniach przemysłowych i publicznych,
 • możliwość renowacji posadzek typu: marmur granitacco, terazzo, marmur, granit.
Cienkowarstwowe posadzki
przemysłowe

Jeśli chcesz, aby twoja posadzka była cienka, a jednocześnie wytrzymała, odporna na ścieranie i obciążenia, proponujemy ci nowoczesny  system  samopoziomujących, cienkowarstwowych, cementowych  posadzek przemysłowych. Jej zaletą jest także szybki czas wykonania i oddania do użytku.

Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy:

 • chcesz wykonać posadzkę na zniszczonych i nierównych podłożach betonowych i wykorzystać jako niepylące posadzki przemysłowe o wysokim i średnim obciążeniu,
 • chcesz wypoziomować podłoże pod różnego typu materiały wykończeniowe,
 • chcesz wykonać podkład na warstwie rozdzielającej,
 • chcesz wykonać podkład błyskawiczny i samoschnący,

Cienkowarstwowe systemy posadzkowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Szczególnie tam, gdzie potrzebna jest posadzka o dużych właściwościach obciążeniowych. Sprawdza się również jako szybkosprawny podkład pod żywice lub inne materiały wykończeniowe, a także tam, gdzie podłoże jest zniszczone, słabe lub nierówne i nie można zastosować innych systemów. 

Żywiczne systemy
przemysłowe

W pomieszczeniach, w których potrzebne jest podłoże o właściwościach specjalnych, odpornych fizycznie czy chemicznie, proponujemy zastosowanie posadzek z żywic syntetycznych. Posadzki epoksydowe znajdą zastosowanie w halach przemysłowych, pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych, pomieszczeniach technicznych, gospodarczych i socjalnych w przemyśle elektromaszynowym, spożywczym, farmaceutycznym, w obiektach użyteczności publicznej o lekkich, średnich i ciężkich obciążeniach.

Rodzaje posadzek:

 • posadzka cienkowarstwowa, grubość 0,5 mm, kolorowa, jednobarwna, malowana,
 • posadzka z kruszywem kwarcowym, grubość 1,5- 4 mm, gruba powłoka antypoślizgowa
 • posadzka zacierana na bazie bezbarwnej żywicy epoksydowej i barwionego piasku kwarcowego, grubość 3-6 mm,
 • posadzka samorozlewna, gładka o wysokiej estetyce, grubość 2-3 mm,
 • posadzka antyelektrostatyczna, gładka, odprowadzająca ładunki elektryczne, grubość 3 mm.

Posadzki żywiczne to trwały i odporny materiał wykończeniowy, który od lat wykorzystywany jest w halach magazynowych czy przemysłowych, szczególnie w miejscach specjalnego przeznaczenia. Tam, gdzie posadzka musi posiadać wyjątkowe właściwości mechaniczne, chemiczne czy elektrostatyczne.  

Naprawy
posadzek

Dzięki systemom opartym na materiałach żywicznych i mineralnych jesteśmy w stanie przywrócić do użytku każdą posadzkę. Usuniemy wszelkie defekty w powierzchniach przemysłowych. Wiele usterek powstaje w sposób niekontrolowany. Wynika z ruchu podłoża lub po prostu ze zużycia. Są to wszelkiego rodzaju pęknięcia, wykruszenia, nierówności, odspojenia czy zniszczone szczeliny dylatacyjne. Te problemy są bardzo uciążliwe i często uniemożliwiają normalne funkcjonowanie firmy.  

W takim wypadku proponujemy ci cały wachlarz usług naprawczych, dzięki którym zapomnisz  o wszelkich utrudnieniach w użytkowaniu posadzki. Do napraw używamy materiałów najlepszych firm działających na rynku europejskim. Są to liderzy i twórcy najnowszych technologii w swojej branży. Korzystamy z materiałów takich marek, jak: Korodur, Webber, Sika, Flowcrete, STO.

Stosujemy technologie, dzięki którym naprawy przebiegają błyskawicznie, a krótki czas ich wykonania, nie zakłóca funkcjonowania firmy ani konieczności wyłączenia na dłuższy okres naprawianego obszaru.

Oddajemy ci do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem związany z twoją posadzką. Wiemy, co robić, aby naprawa posadzki w jak najmniejszym stopniu kolidowała z twoją działalnością biznesową.